EFFEKT Szkoły dla Dorosłych - Gimnazjum, Liceum, Medyczna, Policealna

Nasza oferta edukacyjna

Wychodząc naprzeciw obecnemu zapotrzebowaniu na rynku pracy w różnego rodzaju specjalistów, poszerzyliśmy naszą ofertę edukacyjną. Do zaoferowania mamy dla Ciebie kształcenie w policealnych szkołach dla dorosłych tj. w szkole zawodowej oraz w szkołach medycznych.

Ponadto prowadzimy liceum ogólnokształcące oraz szkołę podstawową. Chcemy, by nasi absolwenci byli solidnie przygotowani do kierowania dalszą ścieżką edukacji
i by wspinali się coraz wyżej na szczeblach kariery. Bez względu na sytuację, jaka spotkała Cię w życiu, zawsze masz szansę uzupełnienia wykształcenia i zdobycia atrakcyjnego zawodu.

W naszych szkołach znajdziesz bogatą propozycję kierunków kształcenia w wielu różnorodnych obszarach, a w realizacji tego celu pomaga nam m.in. wykwalifikowana kadra dydaktyczna, która prowadzi zajęcia w sposób przystępny, jasny i kreatywny. Zapewniamy Ci naukę na najwyższym poziomie w miłej atmosferze.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkół!

Zapisz się

Zarezerwuj miejsce już teraz przez Internet - Pamiętaj, że liczba miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona.

Nie zwlekaj, zapisz się jak najszybciej!

Zapraszamy!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/2, 40-013 Katowice. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.