Sprzedaż, marketing i obsługa klienta - Szkoły Effekt Katowice

Sprzedaż, Marketing I Obsługa Klienta

Sprzedaż, marketing i obsługa klienta to determinanty, od których zależy sukces każdej firmy. Szkolenia, które przedstawiamy Państwu w tej kategorii pozwalają na doskonalenie fachu handlowców. Sprzedawcy to cenni pracownicy, którzy kreują wizerunek, determinują rentowność firmy oraz realizują założone cele sprzedażowe. Zapraszamy do skorzystania z naszych szkoleń przygotowanych z myślą o doskonaleniu i wyspecjalizowaniu najlepszych sprzedawców w swojej branży.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z wiedzą z zakresu skutecznej rekrutacji oraz nabycie umiejętności kształtowania postaw nowo zatrudnionych pracowników z wykorzystaniem narzędzi coachingowych.

Celem szkolenia jest nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności w zakresie pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarce Google, jak prowadzić kampanie marketingowe w Internecie oraz poznanie podstawowych technologii internetowych.

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu obsługi kas fiskalnych i terminala kart płatniczych

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu profesjonalnej obsługi trudnego klienta w celu przygotowania do wykonywania zawodu handlowca.

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu profesjonalnego wizerunku w sprzedaży

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności jak skutecznie rozmawiać przez telefon.

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu przeprowadzania skutecznej sprzedaży telefonicznej.

Techniki Sprzedaży

Ilość godzin: 16

Celem kursu jest zdobycie wiedzy i umiejętności z zakresu technik sprzedaży.

Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.