Technik Usług Kosmetycznych - Szkoła Policealna EFFEKT

Technik usług kosmetycznych

Technik Usług Kosmetycznych to kierunek kształcenia dla osób lubiących pracę z ludźmi. Niewątpliwie zawód Technika Usług Kosmetycznych opiera się na obsłudze klienta, dlatego ważna jest zdolność komunikacji oraz otwartość.  Bezsprzecznie istotne jest, aby Technik Usług Kosmetycznych miała poczucie estetyki, stale podnosiła swoje kwalifikacje, a każdą osobę traktowała indywidualnie.

Technik Usług Kosmetycznych w Policealnej Szkole Zawodowej EFFEKT to gwarancja jakości kształcenia!

Kod zawodu: 514207
Kształcąc się na Techniku Usług Kosmetycznych zbędziesz kwalifikacje:

FRK.04. Wykonywanie zabiegów kosmetycznych

Egzamin potwierdzający kwalifikację FRK.04. odbywa się pod koniec semestru czwartego.
Cykl kształcenia wynosi 2 lata, a nauka odbywa się zaocznie czyli weekendowo.
Dokumenty wymagane do zapisu: świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Technik Usług Kosmetycznych to zawód dla ludzi z poczuciem estetki!

Rynek kosmetyczny bardzo dynamicznie się rozwija, co w efekcie prowadzi do coraz większego zapotrzebowania na usługi kosmetyczne i pielęgnacyjne. Z pewnością zachętą do kształcenia się zawodzie Technika Usług Kosmetycznych jest możliwość otwarcia własnej działalności gospodarczej. Niewątpliwie zawód Technika Usług Kosmetycznych daje szansę współpracy z wieloma nowoczesnymi firmami kosmetycznymi stwarzając szerokie możliwości pracy w gabinetach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej również gabinetach medycyny estetycznej. Z pewnością Technik Usług Kosmetycznych znajdzie zatrudnienie w salonach urody, SPA, działach kosmetycznych w centrach handlowych czy nawet jako przedstawiciel handlowy firmy kosmetycznej. Reasumując możliwość pracy po tym kierunku jest ogromna, a zapotrzebowanie wciąż rośnie.

Zapisz się zatem na najbardziej rozchwytywany kierunek jakim jest Technik Usług Kosmetycznych w Policealnej Szkole Zawodowej EFFEKT w Katowicach i rozszerzaj swoje umiejętności. 

Zapisz się

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/3, 40-013 Katowice. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.


  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

  Oferta

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.