Technik Dentystyczny - Szkoła Medyczna EFFEKT Katowice

Technik Dentystyczny

Technik Dentystyczny jest kierunkiem dla ludzi z zdolnościami manualnymi. Ważnym aspektem w pracy technika dentystycznego jest również cierpliwość, wytrwałość oraz samodzielność.

Technik Dentystyczny, własna pracownia, jakość, prestiż, najlepsza kadra na rynku!

Kod zawodu: 321402

Kształcąc się na Techniku Dentystycznym zdobędziesz kwalifikacje

MED.06. Wykonywanie i naprawa wyrobów medycznych z zakresu protetyki dentystycznej, ortodoncji oraz epitez twarzy

Egzamin potwierdzający kwalifikację MED.06. odbywa się pod koniec 5 semestru
Cykl kształcenia na Techniku Dentystycznym wynosi 2,5 roku, a nauka odbywa się w 5 dni w tygodniu w trybie mieszanym.
Dokumenty wymagane do zapisu: świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Technik Dentystyczny - intratny zawód na rynku medycznym!

Jako Technik Dentystyczny będziesz samodzielnie wykonywał i naprawiał aparaty szczękowo-ortopedyczne oraz dokonywał uzupełnień protetycznych. Ponadto jako absolwent tego kierunku będziesz przygotowany do wykonywania protez twarzowo-szczękowych dla pacjentów onkologicznych i plastycznych. Reasumując Technik Dentystyczny to jedyny zawód, który daje uprawnienia do wykonywania protez dentystycznych, aparatów ortodontycznych  i ektoprotez nosa, oka czy małżowiny usznej. Bezsprzecznie zawód ten rozwija się intensywnie w nowoczesnych technologiach, dlatego w programie nauczania dołożono projektowanie cyfrowe. W efekcie zmian na tym kierunku nauczysz się cyfrowej rekonstrukcji uzębienia.

Technik Dentystyczny w Medycznej Szkole EFFEKT to gwarancja jakości nauczania!

Jeżeli dalej zastanawiasz się czy Technik Dentystyczny to kierunek dla Ciebie, to perspektywy zatrudnienia pewnie ułatwią Ci decyzję. Ponieważ będąc absolwentem na tym kierunku możesz być zatrudniony w państwowych i prywatnych pracowniach protetycznych i ortodontycznych. Godnym uwagi jest fakt, iż będziesz miał możliwość prowadzić własne laboratorium w ramach działalności gospodarczej. Reasumując kierunek ten jest intratnym zawodem i w obecnych czasach zdecydowanie rośnie zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie.

W związku z powyższym zdobądź jeden z najbardziej dochodowych zawodów medycznych i zapisz się do Szkoły Medycznej EFFEKT w Katowicach na powyższy kierunek. W rezultacie będziesz miał gwarancję nauki praktycznej w pełni wyposażonej pracowni protetycznej.

Zapisz się

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/3, 40-013 Katowice. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.


  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

  Oferta

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.