Technik Masażysta - Szkoła Medyczna EFFEKT Katowice

Technik Masażysta

Technik Masażysta jest kierunkiem dla osób, które cieszą się dobrą aktywnością fizyczną, łatwo nawiązują kontakty. W rezultacie Technik masażysta musi odznaczać się empatią i życzliwością do pacjentów. Reasumując jeżeli masz te cechy i lubisz pracę z ludźmi to wybór tego kierunku to strzał w dziesiątkę.

Technik Masażysta, jakość, wykwalifikowana kadra, własna pracownia!

Kod zawodu: 325402
Kształcąc się na Techniku Masażyście zdobędziesz kwalifikacje:

MED.10. Świadczenie usług w zakresie masażu

Egzamin potwierdzający kwalifikację MED.10. odbędzie się pod koniec czwartego semestru
Cykl kształcenia na Techniku Masażyście wynosi 2 lata, a nauka odbywa się w trybie stacjonarnym.
Dokumenty wymagane do zapisu: świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Technik Masażysta potrafi odczytać sygnały wysyłane przez ciało!

Bezsprzecznie jednym z popularniejszych zawodów medycznych w rehabilitacji jest zawód Technik Masażysta. Istotne jest, iż to zawód regulowany, co oznacza, że zakres obowiązków i kwalifikacje ustala Ministerstwo Zdrowia. W konsekwencji jak określa resort, Technik Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, sportowy, kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej. W związku z powyższym Technik Masażysta wykonuje masaż w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających.

Jeżeli zastanawiasz się czy kierunek kształcenia Technik Masażysta jest dobrym wyborem dla Ciebie? Z pewnością perspektywy zatrudnienia rozwieją Twoje wątpliwości.   

Bez wątpienia Technicy masażyści znajdą pracę na oddziałach rehabilitacji i w różnych ośrodkach, w których rehabilituje się pacjentów. Niewątpliwie obecnie otwiera się coraz więcej prywatnych klinik, które poszukują wykwalifikowanych masażystów. Bezsprzecznie Technik Masażysta znajdzie zatrudnienie w różnego rodzaju gabinetach kosmetycznych, salonach urody, centrach odnowy biologicznej, a także w punktach masażu w ośrodkach wypoczynkowych. Z pewnością najpopularniejszymi miejscami pracy dla Techników Masażystów są szpitale, przychodnie rehabilitacyjne, gabinety fizjoterapeutyczne, sanatoria, hotele, ośrodki SPA, prywatne gabinety masażu.

Niewątpliwie sportowcy biorący regularnie udział w zawodach, często korzystają z usług Techników Masażystów. Dlatego jeśli zdobędziesz odpowiednie doświadczenie, możesz stać się zawodowym masażystą sportowym. 

Oczywiście zdobywając kalifikacje Technika Masażysty możesz również otworzyć swój gabinet i świadczyć usług w zakresie masażu

Jak widać posiadanie zawodu Technika Masażysty daje szereg możliwości pod względem znalezienia pracy. W związku z powyższym zapisz się do Szkoły Medycznej EFFEKT na kierunek, który daje, aż tyle możliwości zawodowych. Pamiętaj, że zajęcia odbywają się w Centrum Katowic w pełni wyposażonej pracowni masażu

Zapisz się

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/3, 40-013 Katowice. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.


  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

  Oferta

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.