Sala Szkoleniowa w Centrum Katowic

Sale Szkoleniowe

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego EFFEKT w Katowicach.

Oddajemy do Państwa dyspozycji:

 • 7 sal szkoleniowych, które mogą służyć także jako sale konferencyjne

Dodatkowo na potrzeby Klienta możemy udostępnić pracownię komputerową.

Wszystkie sale możemy dostosować indywidualnie do wymagań i potrzeb naszych klientów, przygotujemy salę do zebrań, szkoleń, egzaminów, konferencji, stosując taki układ aby jak najwygodniej i komfortowo się Państwo u nas czuli. Ponadto wszystkie nasze sale są klimatyzowane.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne EFFEKT

Nasze Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne EFFEKT, znajduje się w ścisłym centrum Katowic w odległości 100 metrów od Dworca PKP oraz Galerii Katowickiej. Zapewniamy Państwu komfortowe warunki w nowo wyremontowanej, prestiżowej kamienicy przy ul. Staromiejskiej 6. Kamienica ma stały monitoring oraz funkcjonującą 24h na dobę ochronę co dodatkowo daje Państwu gwarancję poczucia bezpieczeństwa.

Nasze sale szkoleniowe znajdują się w doskonałym położeniu lokalizacyjnym od komunikacji publicznej tj. 2 min od przystanków tramwajowych oraz autobusowych a także 4 min od Dworca. Można do Nas także dojechać samochodem i zaparkować na ul. Warszawskiej, Dworcowej lub Młyńskiej.

Piętro II

Na II piętrze w kamienicy przy ul. Staromiejskiej 6
w Katowicach udostępniamy 5 sal szkoleniowych:

 • Sala szkoleniowa 1 - 30,5 m2
 • Sala szkoleniowa 2 - 26,4 m2
 • Sala szkoleniowa 3 - 37,3 m2
 • Sala szkoleniowa 4 - 26,0 m2
 • Sala szkoleniowa 5 - 24,4 m2

Powierzchnie sal dają możliwość swobodnego ułożenia kilku układów które przestawiamy poniżej. Każdy układ pomieści odpowiednią ilość osób, która jest podana w opisie.

W salach jest oświetlenie dzienne oraz sztuczne sufitowe z możliwością przyciemnienia za pomocą rolet.

Sale szkoleniowe są w pełni wyposażone, w standardowym wyposażeniu znajduje się:

 • tablica suchościeralna
 • komplet narzędzi piśmienniczych
 • dostęp do internetu Wi-Fi
 • klimatyzacja

Na tym samym piętrze znajdują się toalety damskie oraz toalety męskie, a także aneks kuchenny który może zostać udostępniony na potrzeby wynajmu.

Zapraszamy do przeglądnięcia galerii zdjęć znajdującej się poniżej oraz skorzystania z naszej oferty wynajmu sal w Katowicach

Przykładowe ustawienia sali

Piętro IV

Na 4 piętrze oddajemy do dyspozycji:

 • Sala szkoleniowa 6 - 25,0 m2 - z aneksem
 • Sala szkoleniowa 7 - 25,5 m2

Powierzchnie sal dają możliwość swobodnego ułożenia kilku układów które przestawiamy poniżej. Każdy układ pomieści odpowiednią ilość osób, która jest podana w opisie.

W salach jest oświetlenie dzienne oraz sztuczne sufitowe z możliwością przyciemnienia za pomocą rolet.

Na wyposażeniu sal znajdują się:

 • tablica suchościeralna
 • komplet narzędzi piśmienniczych
 • klimatyzacja

Na tym samym piętrze znajdują się 4 toalety oraz aneks kuchenny, który może być udostępniony na potrzeby najmu sal.

Zapraszamy do przeglądnięcia galerii zdjęć znajdującej się poniżej oraz skorzystania z naszej oferty wynajmu sal w Katowicach

Przykładowe ustawienia sali

Pracownia Komputerowa

W swojej ofercie posiadamy również do zaoferowania dla Państwa pracownię komputerową mieszczącą się w naszych salach szkoleniowych w Katowicach.

Istnieje możliwość zorganizowania dla Państwa do 12 stanowisk komputerowych.

Dogodna lokalizacja oraz bardzo dobrze wyposażone pracownie komputerowe daje Państwu możliwość kształcenia się na jak najwyższym poziomie. A my dajemy możliwość dostosowania naszej oferty do ciągle rosnących wymagań naszych Klientów. Oferujemy komputery o poniższej specyfikacji:

 • model komputera - Lenovo, Asus
 • procesor - Core i5 4x2,4GHz
 • pamięć RAM - 4GB - 8GB
 • dysk twardy - 500 - 1000GB
 • napęd - DVD-RW
 • WiFi
 • oprogramowanie - Windows 8, Windows 10

Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty najmu w Katowicach.

Catering

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług cateringowych, które zapewniamy za dodatkową opłatą podczas wynajmu sal na kursy, szkolenia, konferencje czy też spotkania biznesowe oraz rekrutacje.

Usługi cateringowe dopasujemy pod Państwa zapotrzebowanie: serwis kawowy, susz konferencyjny oraz przerwy obiadowe, które na Państwa życzenie możemy zaserwować również na zastawie porcelanowej. To tylko podstawowa oferta jaką Państwu przedstawiamy.

Na indywidualne zapytanie klientów przedstawimy konkretną wycenę.

Zachęcamy zatem do wysyłania zapytań drogą elektroniczną, poprzez wypełnienie poniższego formularza lub drogą mailową na adres biuro@effekt.biz.pl podając szczegółowe informacje, a w odpowiedzi otrzymacie Państwo szczegółową ofertę wraz z wyceną.

Poniżej kilka przykładowych zdjęć z serwowanych przerw.

Usługi Dodatkowe

Podczas wynajmu sal szkoleniowych w Naszym Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnym, które znajduje się w ścisłym centrum Katowic, możemy wydrukować, przygotować oraz oprawić materiały szkoleniowe lub skrypty tematyczne, a także wydrukować notatniki dla uczestników Państwa szkoleń i kursów.

W przypadku zainteresowania - szczegóły oraz ceny są ustalane indywidualnie z zamawiającym.

 

Zarezerwuj Salę

W celu rezerwacji sal na szkolenia, kursy, konferencję, spotkania biznesowe czy tez rekrutację, prosimy o wypełnienie poniższego formularza rezerwacji podając jak najwięcej informacji. Oferty cenowe przedstawiają się różnie w zależności od zakresu korzystania z naszych usług a także terminów dostępności sal.

W przypadku dłuższego wynajmu sal, przyznajemy dodatkowe rabaty, a każdy klient otrzymuje indywidualna ofertę najmu.

  Dane osobowe

  Szczegóły rezerwacji


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/3, 40-013 Katowice Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.