Florysta - Szkoła Policealna EFFEKT Katowice

Florysta

Profesjonalny Florysta niewątpliwie musi posiadać niezwykłą wyobraźnię i talent do prac manualnych. Bez wątpienia Florysta powinien wykazywać się kreatywnością oraz wrażliwością, dlatego od Florysty wymaga się również pomysłowości i wyczucia estetyki. 

Florysta w Szkole Policealnej EFFEKT to  gwarancja jakości zajęć!

Kod zawodu: 343203
Kształcąc się na Floryście zdobędziesz kwalifikacje:

OGR.01. Wykonywanie kompozycji florystycznych

Egzamin potwierdzający kwalifikację OGR.01. odbędzie się pod koniec drugiego semestru
Cykl kształcenia na Floryście wynosi 1 rok, a nauka odbywa się w trybie zaocznym.
Dokumenty wymagane do zapisu: świadectwo ukończenia szkoły średniej.

Florysta zawód dla ludzi z wrażliwością na piękno!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Niewątpliwie w życiu współczesnym coraz większe znaczenie odgrywają dekoracje roślinne. W efekcie stajemy się coraz bardziej wrażliwi na piękno i estetykę otaczającego nas środowiska. Na pewno zwiększa się nasze zainteresowanie okolicznościową dekoracją wnętrz (kościoła, sali bankietowej, konferencyjnej itp.). Ponieważ coraz ważniejsza staje się dla nas oprawa wizualna różnych uroczystości. Wnioskując rośnie zapotrzebowanie na Florystów, których bezsprzecznie możemy nazwać kreatywnymi twórcami.

Reasumując jesteś kreatywny, masz talent w rękach i bogatą wyobraźnie? Bezsprzecznie kierunek Florysta jest dla Ciebie. Wahasz się? Z pewnością analiza ofert pracy na portalach internetowych, również informacje na temat rozwoju branży na portalach florystycznych. Bez wątpienia przekona Cię do wyboru tego kierunku. Godnym uwagi jest fakt, iż po zdobyciu kwalifikacji z Florysty masz możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej, zajmującej się sztuką układania i przyozdabiania roślin. Reasumując będąc Florystą masz wielkie pole do pokazania swoich umiejętności. Niewątpliwie Twoja twórczość będzie zauważona.

Dlatego wykorzystaj swoje umiejętności manualne oraz inwencję twórczą i zapisz się na kierunek Florysta prowadzony z Policealnej Szkole EFFEKT w Katowicach. Z pewnością zdobędziesz zawód, który rozwija się w niezwykle dynamicznym tempie co przełoży się na zarobki i satysfakcję.

 
 

Zapisz się

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/3, 40-013 Katowice. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.


  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

   
   

  Oferta

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.