ON-LINE - Szkoły Effekt Katowice

Kursy ON-LINE

Kursy ON-LINE są przeprowadzane w formie spotkań z trenerem na platformie, dzięki czemu masz możliwość zadania na bieżąco prowadzącemu nurtujących Cię pytań i rozwiania wątpliwości. Otrzymasz także materiały szkoleniowe w cenie, z których będziesz mógł korzystać także po zakończeniu szkolenia.

Szkolenia ON-LINE pozwalają na zdobycie wiedzy i pozyskanie niezbędnych umiejętności bez wychodzenia z domu. U nas masz także możliwość spotkania twarzą w twarz z trenerem, który dostosowuje swoje wykłady do potrzeb kursantów i chętnie dzieli się swoim doświadczeniem.

Aby wziąć udział w kursie, nie musisz nawet wychodzić z pokoju! Wystarczy, że posiadasz podstawowy sprzęt – komputer z mikrofonem i słuchawkami. Wszystkie dostępne kursy ON-LINE znajdziesz w naszym kalendarzu szkoleń. Tam również znajduje się formularz zgłoszeniowy, który jest warunkiem zapisu na kurs.

Wyślij nam mailem uzupełniony formularz, a zarezerwujemy Ci miejsce w grupie szkoleniowej!

Dlaczego My?

Face to face
 

Stawiamy na edukację twarzą w twarz. Spotkania
z trenerem na platformie dają możliwość wyjaśniania wszelkich niejasności na bieżąco oraz dostosowania przebiegu zajęć do indywidualnych potrzeb kursantów. Trener może także przedstawić zagadnienia na konkretnym przykładzie, co ułatwia kursantom przyswojenie wiedzy.

Materiały
 

Wszelkie materiały szkoleniowe dostajesz od nas
w cenie, dzięki czemu możesz wrócić do omawianych zagadnień w dowolnym momencie.

Trenerzy
 

Nasi trenerzy to specjaliści i praktycy z wieloletnim doświadczeniem, którzy w przystępny sposób przekazują wiedzę swoim kursantom.

Jakość
 

Oferujemy kursy na najwyższym poziomie! Spotkania ON-LINE gwarantują profesjonalne podejście do każdego członka grupy. Przekazanie wiedzy
o szerokim zakresie na podstawie konkretnych sytuacji zawodowych przygotowuje do wdrożenia nabytych informacji w codziennej pracy.

Cena
 

Kursy ON-LINE są tańsze od kursów stacjonarnych. Zaoszczędzisz więc nie tylko czas na dojazd, ale
i pieniądze, które będziesz mógł przeznaczyć na drugi kurs. 

Haczyk
 

No właśnie nie ma żadnego haczyka! Wyślij formularz zgłoszeniowy,  otrzymasz dostęp do platformy 
i podnoś kwalifikacje zawodowe, nie wychodząc
z domu. Niedługo zapotrzebowanie na pracowników wzrośnie, a osoby wykwalifikowane będą poszukiwane w każdej branży. Wykorzystaj czas, który spędzasz w domu na zwiększenie swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Certyfikaty

Po ukończonych szkoleniach otrzymasz aż dwa dokumenty potwierdzające nabycie wiedzy i umiejętności teoretycznych oraz praktycznych z danej tematyki. Jako Centrum Kształcenia Ustawicznego EFFEKT w Katowicach jesteśmy uprawnieni do wydawania:

- ZAŚWIADCZEŃ MEN zgodnie z §23 ust. 4 rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki  z dnia 06 października 2023 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2023 r.  poz. 2175).

oraz 

- CERTYFIKATÓW  na podstawie rozporządzenia Ministra Rodziny Pracy i Polityki Społecznej z dnia 14 Maja 2014r. w sprawie poszczególnych warunków realizacji oraz trybu i sposobów prowadzenia usług rynku pracy (Dz.U. z 2014r. poz. 667).

Ponadto posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych,  który prowadzony jest przez Wojewódzki Urząd Pracy. Dzięki temu możesz starać się o środki na szkolenie z PUP w formie dofinansowania do szkoleń jako osoba bezrobotna.  Osoby pracujące również mogą się ubiegać o powyższe dzięki środkom Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Szczegóły poznasz w swoim Urzędzie Pracy.

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

    Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

    Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.