Higienistka Stomatologiczna - Szkoła Medyczna EFFEKT Katowice

Higienistka Stomatologiczna

Higienistka Stomatologiczna zdecydowanie musi być cierpliwa i wyrozumiała. Ważnym aspektem pracy Higienistki Stomatologicznej  jest staranność i sumienność.

Higienistka Stomatologiczna w Szkole EFFEKT to jakość nauczania na wysokim poziomie!

Kod zawodu: 325102
Kształcąc się na Higienistce Stomatologicznej zdobędziesz kwalifikacje:

MED.02. Wykonywanie świadczeń stomatologicznych z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia jamy ustnej oraz współuczestniczenie w procesie leczenia

Egzamin potwierdzający kwalifikację MED.02. odbywa się pod koniec semestru czwartego.

Cykl kształcenia na Higienistce Stomatologicznej  wynosi 2 lata, a nauka odbywa się w dwóch trybach dziennym oraz stacjonarnym.

Kształcąc się w Szkole EFFEKT w zawodzie Higienistki Stomatologicznej możesz wybrać czy chcesz uczyć się dziennie czyli 5 dni w tygodniu czy raczej stacjonarnie 3 dni w tygodniu. Innymi słowy czym różnią się te tryby, przede wszystkim sposobem realizacji nauki i ilością godzin. Jeżeli chcesz być lepiej przygotowanym do egzaminu zdecydowanie wybierz tryb dzienny, natomiast jeżeli praca zawodowa Ci nie pozwoli na ten tryb, zdecydowanie wybierz naukę w piątki soboty i niedziele.

Dokumenty wymagane do zapisu: świadectwo ukończenia szkoły średniej.

 

Higienistka Stomatologiczna to zawód dla ludzi sumiennych i wyrozumiałych!

Zdecydowanie na rynku medycznym bardzo brakuje Higienistek Stomatologicznych. Zdecydowanie Higienistka Stomatologiczna to jeden z najbardziej niedocenionych zawodów ochrony zdrowia, jednakże osoby pracujące na tym stanowisku są nieocenionym wsparciem dla Lekarza Stomatologa, na uwagę zasługuje fakt, iż Higienistki Stomatologiczne mogą samodzielnie wykonywać niektóre zabiegi profilaktyczne. Dlatego wybierz kształcenie w tym zawodzie i nie martw się o swoją karierę zawodową.

W związku z powyższym wybierz naukę w Medycznej Szkole EFFEKT w zawodzie Higienistki Stomatologicznej i ciesz się nauką, która rozwinie Twoją karierę.

Zapisz się

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

  Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Staromiejska 6/3, 40-013 Katowice. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.


  Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia.

  W razie stwierdzenia nieprawidłowości w procesie przetwarzania danych mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego (Urząd Ochrony Danych Osobowych).

  Oferta

  Higienistka Stomatologiczna

  Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z tobą.

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

   Administratorem Państwa danych osobowych jest EFFEKT Sp. z o.o. Dane są przetwarzane w celu umożliwienia Państwu kontaktu, nie będą one przekazywane do państw trzecich. Będą przechowywane przez okres 5 lat, decyzje o ich przetwarzaniu nie są podejmowane w sposób zautomatyzowany.

   Mają Państwo prawo wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu wobec przetwarzania.