Kurs Warsztaty Kreatywnego Myślenia i Podejmowania Decyzji

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie poznania siebie, szukania odpowiednich rozwiązań i podejmowania decyzji.

Szkolenie jest kierowane do osób, które chcą poszerzyć perspektywę widzenia siebie oraz otoczenia, którzy chcą efektywnie rozwiązywać problemy i szukać rozwiązań.

1. Jak pracuje twój mózg ?
  2. Sztuka efektywnego podejmowania decyzji
  • definiowanie celu
  • zebranie informacji
  • generowanie wariantów
  • podejmowanie decyzji
  1. Strategia rozwiązywania problemów
  • Czym problemy różnią się od decyzji?
  1. Techniki twórczego myślenia
  2. Myślenie wizualne­ warsztaty