Kurs Trening Asertywności i Stanowczości w Negocjacjach

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu asertywności i stanowczości.

Na kursie dowiemy się m.in. Jak być asertywnym i stanowczym w różnych sytuacjach.

Kurs jest skierowany dla osób które chcą nabyć umiejętności z zakresu asertywności oraz stanowczości

1. Czym jest asertywność?
  2. Asertywność – umiejętność określania i ustanowienia własnych granic.
  3. Trening stanowczości – ćwiczenia doskonalące
  4. Stres a asertywność – jak sobie radzić w trudnych sytuacjach
  5. Negocjacje – jak zaplanować cele, warianty i strategie w negocjacji
  6. Style i taktyki negocjacji
  7. Trudne negocjacje – rozstrzyganie konfliktów i łagodzenie sporów
  8. Asertywność w praktyce negocjacyjnej
  9. Przygotowanie się do negocjacji handlowych, a zdolność podtrzymywania postawy asertywnej we wszystkich etapach negocjacji.
  10. Asertywna wymiana poglądów, kierowanie dyskusją i osiągniecie zamierzonych celów.