Kurs Obsługa programu SYMFONIA – Finanse i Księgowość

Celem kursu jest nabycie wiedzy i umiejętności praktycznego obsługiwania programu Symfonia - Finanse i Księgowość oraz utrwalenie wiedzy z zakresu rachunkowości.

Kurs obsługa programu Symfonia - Finanse i Księgowość pozwoli ci na poznanie niniejszego programu od strony praktycznej. Nauczysz się obsługi tego programu a dodatkowo utrwalisz wiadomości z zakresu rachunkowości oraz księgowań.

Kurs umożliwia podjęcie pracy w biurach rachunkowych lub w każdej firmie w której znajdują się działy księgowości.

1. Podstawowe zasady obsługi programu
  2. Zakładanie nowej firmy